GreenBuddies

Příprava fotovoltaických projektů v logistickém sektoru

Příprava fotovoltaických projektů v logistickém sektoru

Střešní projekty
Consulting

30.06.2023

Představební příprava fotovoltaických instalací v logistických parcích zahrnuje širokou škálu činností, od úvodní studie nebo jednání s dotčenými orgány až po zpracování kompletní projektové dokumentace. Přední společnosti v tomto sektoru, jako Accolade, P3 Parks a CTP (kde spolupracujeme s naším partnerem ČEZ ESCO), spoléhají na profesionální dodávané služby poskytované společností Greenbuddies Consulting.

Pro tyto fotovoltaické projekty zajišťujeme celou škálu služeb od žádosti o připojení do distribuční sítě, zpracování projektové dokumentace pro získání stavebního povolení (DSP) včetně jednání s úřady, zpracování projektové dokumentace pro provedení stavby fotovoltaické elektrárny (DPS), požárně bezpečnostní řešení a statický posudek projektu. Součástí našich služeb je také vyplňování dotačních žádostí.

Kromě tohoto běžného rozsahu prací poskytujeme také speciální služby, jako je například skenování střechy pomocí dronu s technologií LIDAR a zpracování dat do formátů vhodných pro projekční software, jako je AutoCAD.

Po vyhotovení všech výše zmíněných dokumentací a úspěšného vydání stavebního povolení poté probíhá předání projektovému manažerovi, který koordinuje zajištění dodávek komponentů a prací tak, aby nedošlo k jakýmkoliv prostojům.

V rámci skupiny Greenbuddies tak nabízíme ucelené řešení pro naše zákazníky od první konzultace záměru až po zprovoznění a údržbu finální instalované fotovoltaiky, která často patří mezi rozhodující faktory pro společnosti, které vyhledávají prostory pro své provozy dle kritérií ESG ratingu.  

rooftop of the logistics centre
Blog

Blog

V našem Greenbuddies newsletteru vám každý měsíc přinášíme tipy a zajímavosti nejen o fotovoltaice a nabíjecí infrastruktuře obecně. Dozvíte se novinky o našich projektech, spolupracích, ale i interním životě Greenbuddies. A mnohem víc!

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

This site is protected by reCAPTCHA and the GooglePrivacy Policy and Terms of Service apply.
GreenBuddies
Shining since
4 500 000 000 B.C.
Phone
+420 736 644 444
Email
Office address
Greenbuddies, s.r.o.
Mendíků 1396/9
140 00 Prague 4
Czech Republic
Greenbuddies Group