GreenBuddies

Partnerství Greenbuddies se společností SENS

Partnerství Greenbuddies se společností SENS

Pozemní instalace
Partnerství

21.04.2023

Díky dokončení desítek MWp pozemníchinstalací po celém Německu v předchozím roce spolupracují společnosti SENS a Greenbuddies na vývoji a výstavbě elektráren již velmi dlouho.

Obě firmy jsou se spoluprací spokojeny, což nedávno potvrdilo i osobní setkání v pražském sídle Greenbuddies, kde se firmy rozhodly spolupracovat i nadále jak na střešních instalacích, tak na pozemních projektech. Cílem partnerů je i nadále zvyšovat objemy, a to nejen co se týče MW, ale i cílových zemí, jako je například Itálie, kde již obě skupiny pracují nezávisle na sobě.

Photos from the undergoing construction in Mappach

V uplynulém roce naše instalační týmy dokončily několik projektů v Německu, včetně pozemního projektu o výkonu 12 MWp v Rickertsreute a dalšího o výkonu 9,2 MWp ve Schwaighausenu. Tyto projekty zahrnovaly beranění pilotů pro montážní systémy, mechanickou instalaci spodní konstrukce a fotovoltaických modulů a instalaci stejnosměrného proudu. Týmy Greenbuddies v současné době pracují také na dvou probíhajících projektech v Německu, na projektu Mappach o výkonu 12,6 MWp a na projektu Silberberg o výkonu 8,2 MWp, a další jsou ve fázi příprav.

Blog

Blog

V našem Greenbuddies newsletteru vám každý měsíc přinášíme tipy a zajímavosti nejen o fotovoltaice a nabíjecí infrastruktuře obecně. Dozvíte se novinky o našich projektech, spolupracích, ale i interním životě Greenbuddies. A mnohem víc!

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

This site is protected by reCAPTCHA and the GooglePrivacy Policy and Terms of Service apply.
GreenBuddies
Shining since
4 500 000 000 B.C.
Phone
+420 736 644 444
Email
Office address
Greenbuddies, s.r.o.
Mendíků 1396/9
140 00 Prague 4
Czech Republic
Greenbuddies Group