GreenBuddies

Ikaros Solar – nový zákazník Greenbuddies

Ikaros Solar – nový zákazník Greenbuddies

Partnerství
Pozemní instalace

08.02.2023

V tomto zpravodaji bychom rádi oznámili skvělou spolupráci s novým a perspektivním zákazníkem: Ikaros Solar. S tímto panevropským gigantem EPC jsme před několika měsíci začali jednat o instalaci pozemního solárního parku o výkonu 3 MWp na trochu zvláštním místě v Nizozemsku. Jako Greenbuddies máme rádi podivné lokality, protože jsme hrdí na to, že se nám říká „the Unstoppables“.

Samotná lokalita (jižně od Rotterdamu) se nachází mezi několika dálnicemi a vlakovou tratí do Paříže. Na některých místech je rovná, ale v částech je také svažitá a má poměrně měkkou podzemní strukturu. Nic zde není standardní. Na obrázcích jsou zachyceny některé práce.

V obchodním oddělení se nám potvrzuje, že spolupráce se vyvíjí pozitivním směrem, protože počet RfQ od společnosti Ikaros rychle roste.

Věříme, že brzy přineseme další informace o spolupráci s tímto zákazníkem.

Ikaros, preparation of a freefield project
Blog

Blog

V našem Greenbuddies newsletteru vám každý měsíc přinášíme tipy a zajímavosti nejen o fotovoltaice a nabíjecí infrastruktuře obecně. Dozvíte se novinky o našich projektech, spolupracích, ale i interním životě Greenbuddies. A mnohem víc!

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

This site is protected by reCAPTCHA and the GooglePrivacy Policy and Terms of Service apply.
GreenBuddies
Shining since
4 500 000 000 B.C.
Phone
+420 736 644 444
Email
Office address
Greenbuddies, s.r.o.
Mendíků 1396/9
140 00 Prague 4
Czech Republic
Greenbuddies Group