EV nabíjeníNAŠE SLUŽBY A ŘEŠENÍ

Úvod

Greenbuddies Charging s.r.o. je společnost poskytující v rámci skupiny Greenbuddies komplexní řešení infrastruktury pro elektromobilitu a zaměřuje se na dodávky a instalaci jak komplexních projektů na klíč (návrh řešení včetně kompletní projektové dokumentace, dodávka nabíječek, přístřešků pro vozidla s lokálním solárním systémem, který může být v případě potřeby doplněn bateriovým úložištěm), tak i vybrané části celkového řešení pro firemní zákazníky. Našimi cílovými trhy jsou kromě České republiky a Slovenska také vyspělé trhy západní Evropy, zejména pak Německo a Rakousko.

Greenbuddies Charging za poslední dva roky shromáždila významnou skupinu odborníků a obchodních partnerů z různých odborných odvětví, což společnosti umožňuje nabídnout flexibilní, škálovatelná řešení šitá na míru.

VÍCE INFORMACÍ O
FIRMĚ GB CHARGING

Ondřej Vodsloň
26.66%
Aleš Spáčil
26.66%
Aleš Damm
26.66%
Venture Club Charging s.r.o.
20%
Kontaktní adresa:Mendíků 1396/9,
140 00 Praha 4
Datum registrace:10th April 2019
IČ:080 74 801
Právní forma:společnost s ručením omezeným
Základní kapitál:CZK 30 000
Webová stránka:www.greenbuddies.eu
Více o firmě Greenbuddies

Design

Můžeme vyvinout kompletní technické řešení včetně zajištění nabíječek EV, skladování energie, FV modulů, konstrukcí carportů (přístřešků pro auto) a souvisejících infrastrukturních připojení.

Projektový management

Zaměstnáváme zkušené stavbyvedoucí a projektové manažery, kteří vedou koordinaci veškerých stavebních a elektroinstalačních prací a zároveň zajišťují minimalizaci nákladů a času bez ztráty kvality.

Výběrové řízení

V případě potřeby můžeme dodat všechny požadované technologické prvky nebo realizovat vlastní řešení.

Stavební práce

V případě potřeby můžeme dodat všechny požadované technologické prvky nebo realizovat vlastní řešení.

Instalace a uvedení technologie do provozu

Naše technické týmy jsou vždy připraveny instalovat, konfigurovat, uvádět do provozu a testovat vybraná technologická řešení a vybavení. Můžeme také trénovat vaše týmy v používání a údržbě.

Montážní konstrukce a FV panely

Technologie solární energie je v DNA Greenbuddies a rádi navrhujeme a instalujeme solární panely na střechy pro energii bez CO2 pro vaše nabíječky a akumulaci energie.

Elektřina funguje

Naše týmy certifikovaných elektrikářů propojují všechny jednotlivé subsystémy tak, aby celé řešení fungovalo hladce, a v případě potřeby připojíme nabíjecí bod k síti.

Servis a údržba

Kromě všech produktů a služeb, které poskytujeme, nabízíme záruční a nezáruční opravy. Kromě toho pravidelně provádíme kontroly a generální opravy předepsané příslušnými výrobci.

„Nabízíme jedinečnou kombinaci technických dovedností, odborných znalostí projektového řízení, know-how a praktických zkušeností, které zajišťují úspěšnou implementaci nabíjecí infrastruktury pro elektromobily v celé Evropě.“

obrázek citát

„Poskytujeme jedinečnou kombinaci technických dovedností a dovedností v oblasti projektového řízení, know-how a praktických zkušeností nezbytných pro úspěšné zavedení infrastruktury dobíjení EV v Evropě.“

Vybrané reference

Zaměřujeme se primárně na rozvinuté trhy elektromobilů v západní Evropě a stále dáváme pozor na příležitosti v jiných regionech. Zde je několik vybraných referencí z našeho domácího trhu v České republice a na Slovensku.